НОВОСТИ О ЗВЕЗДАХ
Подобається

Светлана Тарабарова поразила прозрачным декольте на концерте (ФОТО)

30.09.2016
Светлана Тарабарова поразила прозрачным декольте на концерте (ФОТО)

Сейчас певица активно готовится к свадьбе.

Певица Светлана Тарабарова на странице в соцсети поздравила украинцев с праздником Дня Веры, Надежды и Любви, передает Коррупция.Стар

Тарабарова, которая сейчас активно готовится к свадьбе, поделилась в Instagram фрагментом видео со своего концерта. Для выступления артистка выбрала белое платье в пол с прозрачным декольте.

"Друзі, сьогодні особливий для мене  день – свято Віри. Надії. Любові. Свято, яке декілька років тому ми почали святкувати всією сім'єю. Цей день збирає за святковою вечерею декілька поколінь. Для багатьох родин в Україні це релігійне свято. Так, безумовно… Але я пропоную шанувати цей день незалежно від віросповідання. І де б ви не були – поряд зі своїми близькими чи за тисячі кілометрів – скажіть своїм рідним декілька теплих слів (можна і по телефону, якщо ви дуже далеко) та побажайте їм віри, надії  та любові, адже родина – це найважливіший скарб в житті кожного. До речі саме це свято надихнуло мене на написання пісні. Вітаю вас, мої рідні, нехай з вами завжди будуть поруч віра, надія та любов", – подчеркнула певица.

1_1104