НОВОСТИ О ЗВЕЗДАХ
Подобається

Ольга Горбачова розповіла про жіночий оргазм! Практичні поради! Та секрети «щастя» жінки!

21.04.2017
Ольга Горбачова розповіла про жіночий оргазм! Практичні поради! Та секрети «щастя» жінки!

У мережі з'явився новий кліп "ПОВЕЗЛО" Ольги Горбачової, де артистка розповідає, чому це науково-популярне відео зменшить кількість розлучень в країні, — передає Коррупція Стар

Популярне: Поперетискало… Оля Полякова показала спокусливі форми в латексному костюмі

За результатами соціологічних досліджень на 4 місці серед причин розлучень знаходиться сексуальна дисгармонія, а 12 % подружжя і зовсім сплять окремо, кожен у своєму ліжку. Це не сприяє побудові гармонійних і щасливих стосунків у сім'ї, і кількість розлучень з року в рік збільшується. На думку Ольги, це лише підтверджує необхідність сексуальної освіти.

"Всі ми спостерігали різні етапи" сексуальних революцій ": коли сексу взагалі не було, і коли ця тема стала головною у всіх ЗМІ країни. Але глибинну суть взаємодії чоловіки й жінки на цьому рівні все упускають. Зараз прийшов час говорити про секс інтелектуально", — розповідає Ольга.

Ольга Горбачова запросила для зйомок в кліпі засновницю мережі Центрів жіночого розвитку Woman Insight і онлайн-платформи Sexeducation Світлану Керимову, яка поділитися практичними рекомендаціями про те, як жінці розкрити свою чуттєвість.

"Дуже важливо поставитися до знань в цій сфері усвідомлено, почати їх практикувати, і тоді ви дуже скоро помітите наскільки яскравими стають ваші відносини з партнером. Наприклад, всі ми не раз чули, що жінки люблять вухами. В цьому і є моя перша і проста порада — необхідно стимулювати їх перед любовної грою ", — ділиться Світлана.