НОВОСТИ О ЗВЕЗДАХ
Подобається

Похорошела! Беременная Джамала показала округлившийся животик под серым платьем

05.12.2017
Похорошела! Беременная Джамала показала округлившийся животик под серым платьем

На прошлой неделе представители певицы, а затем и сама Джамала подтвердила, что ожидает малыша, который должен родиться весной 2018 года. Теперь поклонники буквально "мониторят" страницу звезды, надеясь на новые фотографии беременной певицы, а также не устают приветствовать Джамалу и Бекира, передает Коррупция.Стар.


На днях новое фото с беременной победительницей "Евровидения 2016" все-таки появилось в сети: на фото красавица позирует в широкой сером платье-гольфе, которая, однако, не скрывает небольшой округлый животик Джамалы.

Популярное: «Золотая платье и странные сапоги»: Тина Кароль поразила своим внешним видом на презентации своей фотокниги

Я відвідала офіс МОМ у Києві, щоб зустрітися з командою МОМ і більше дізнатися про її роботу із реінтеграції та захисту прав постраждалих, запобігання торгівлі людьми та співпрацю з урядом у протидії сучасному рабству. «Ви можете запитати, чому ми боремося з торгівлею людьми вже близько 20 років, а роботи досі безліч, – сказав Голова Представництва МОМ в Україні, д-р Томас Лотар Вайс. – Відповідь дуже проста: злочинний світ швидко пристосовується до нових обставин, а нові покоління українців починають шукати кращої долі та можливостей, будучи необізнаними про небезпеки. Тому ми надзвичайно цінуємо Вашу роль, Джамало, як Посла доброї волі з протидії торгівлі людьми, адже Ви справді можете донести інформацію до людей». «Мені насправді не байдуже, – сказала Джамала. – За сучасного технічного прогресу, цей світ мав би вже стати кращим та безпечнішим, але цього не відбувається. Спільно поширювати меседж про безпечну міграцію дуже важливо, тому я глибоко ціную можливість бути частиною команди, яка допомагає людям ухвалювати поінформовані рішення». #знайрозумійдій #мом #humantrafficking #посолдоброїволі

Публикация от Jamala (@jamalajaaa)