НОВОСТИ О ЗВЕЗДАХ
Подобається

Закулисье «Голоса»: Джамала рассказала тайны шоу

30.01.2018
Закулисье «Голоса»: Джамала рассказала тайны шоу

Украинская певица и член жюри шоу «Голос» Джамала презентовала новые фото со съемок телепроекта, передает Коррупция.Стар.


Как пишет storinka.com.ua, сейчас творческое объединение канала 1+1 работает над записью 8 сезона программы.

Джамала не сообщает всех секретов шоу, однако призналась, что зрителей ждет множество сюрпризов не только от членов жюри, но и от самих участников.


Популярное: Вот оно счастье! Елена Кравец показала как ее дети встречают папу

Также певица анонсировала несколько неожиданных сольных номеров исполнителей.

 

Я ніколи не сприймала «Голос країни» як гру. Це дуже серйозно, драматично, відповідально. Учасники не просто тішать вас своїми виступами, вони отримують знання, досвід, експрес-школу, що складається з багатьох класів. Це дуже екстремальне шоу. «Чому?»-спитаєте ви. Так, вони не стрибають з парашутом, але, повірте мені, їм страшно не менше. І цей страх не зменшується від одного етапу до іншого. Спочатку — чи «відкриється парашут» — чи розвернуться крісла, потім — чи побореш соперника на сцені (бої), чи сядеш у крісло (нокаути). І головна інтрига — чи полюбить їх глядач, чи проголосує? Важка і знову дуже драматична боротьба. Тож не поспішайте підіймати каміння. Слухайте. Слухайте уважно! Слухайте з повагою, це — наші голоси! Всім бажаю відкритих парашутів. З любов‘ю, Джа! Початок о 21.00 на 1+1✌? #jamala #джамала #КомандаДжамали #голоскраїни

Публикация от Jamala (@jamalajaaa)