ЗВЕЗДА НЕДЕЛИ
Подобається

Они просто невероятные! Римма Зюбина впервые показала мужа и сына. Где они только нашли друг друга

27.08.2017
Они просто невероятные! Римма Зюбина впервые показала мужа и сына. Где они только нашли друг друга

Известная актриса, исполнительница главной роли в фильме "Гнездо горлицы" Римма Зюбина знакомит читателей Viva! со своим знаменитым мужем-режиссером и взрослым сыном, передает Коррупция.Стар.

Популярное: К — квадрат: Регина Тодоренко показала свою очень располневшую фигуру в эротическом купальнике


В фотосессии, которая проходила под Киевом, на даче актрисы, приняли участие все члены семьи: муж, выдающийся театральный режиссер Станислав Моисеев, и сын-студент Даниил.

Неприкрытые эмоции, житейские страсти, театральные байки и отношения с известным мужем-режиссером – в эксклюзивном интервью Риммы Зюбиной. Новый номер в продаже с 22 августа.

«Бренд «Молодий театр» створив Станіслав Мойсеєв, мій чоловік. Коли він мав очолити театр, в Управлінні культури були вже підписані папери на його розформування. Колись знаний, із гучним ім’ям, «Молодіжний – Молодий» театр був доведений до жахливого стану. Та про це вже всі нібито забули. Наприкінці 1996 року, коли Мойсеєв очолив театр, глядач на вистави не ходив, зарплату актори по півроку не отримували. І Станіслав тоді витяг його з того стану. Було болісно, важко, але він це зробив. На прем’єрі першої вистави Мойсеєва «Дон Жуан» Мольєра була переповнена зала, багато глядачів дивилися стоячи, що на той період життя театру було дивним. Ця вистава стала візитівкою «Молодого» і 15 років проіснувала в репертуарі з незмінними аншлагами. Зараз в театрі нова хвиля, новий художній керівник, новий репертуарний напрям, щомісяця прем’єри, і це все постановки молодих, геть «юних» режисерів. Проте вистави Мойсеєва йдуть і досі, вже більш як 10 років», – рассказала актриса.